Wynajem wózków widłowych

Doskonałą alternatywą dla zakupu wózka widłowego jest również jego wynajem. Firma Hoszlift z Wrocławia wynajmuje wózki w dwóch różnych formach: wynajem długoterminowy oraz krótkoterminowy na bardzo korzystnych warunkach z możliwością „full service”. Posiadamy na stanie około 60 wózków widłowych gotowych do wynajęcia „od zaraz”. Są to wózki spalinowe oraz elektryczne zarówno czołowe, jak i magazynowe.

Gwarancją wynajmu wózka w naszej firmie jest:

  • szybki czas reakcji serwisu
  • szybka dostawa pod wskazane miejsce w całej Polsce
  • szeroka gama maszyn od 1 do 6 ton udźwigu
  • dostosowanie się do klienta

Krótkoterminowy wynajem wózków widłowych w Hoszlift Wrocław

Niezwykle korzystnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw, które poszukują dodatkowego sprzętu jedynie na sezonowe zwiększenie popytu jest krótkoterminowy wynajem wózków widłowych. Hoszlift posiada rozbudowaną bazę wózków widłowych do wynajmu, wśród których znajdują się maszyny o różnorodnym udźwigu oraz różnej technologii załadunku. Wynajem wózków widłowych od Hoszlift Wrocław to również pewność korzystnych cen, niezwykle elastyczne okresy najmu dopasowane do zmieniających się potrzeb naszych Klientów, a także natychmiastowa dostawa w każde miejsce w Polsce. Współpraca z Hoszlift Wrocław w zakresie krótkoterminowego wynajmu wózków widłowych to gwarancja najlepszej obsługi, indywidualnego podejścia do każdego Klienta oraz najkorzystniejsze ceny.

Nie kupuj – wynajmij wózki widłowe od Hoszlift!

Jeżeli nie planujecie Państwo zakupu wózka widłowego, a sprzęt tego typu może w dłuższym okresie być konieczny do pracy w przedsiębiorstwie, warto rozważyć efektywny ekonomicznie długoterminowy wynajem wózków widłowych od Hoszlift Wrocław. Oferujemy nowoczesne maszyny, precyzyjnie dopasowane do specyfiki Państwa działalności, ekonomiczne oraz proste w obsłudze wózki widłowe, które wpłyną na płynność i efektywność procesów w Państwa Firmie oraz bardzo korzystne warunki długoterminowego wynajmu wózków widłowych. Sprzęt oferowany do najmu to najwyższej jakości wózki widłowe, które sprawdzą się w każdych warunkach. Wynajem wózków widłowych na dłuższe okresy to doskonała alternatywa dla zakupu nowego lub używanego sprzętu. Obsługujemy w zakresie wynajmu wózków widłowych Klientów z całego Kraju. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą długoterminowego wynajmu wózków widłowych Hoszlift Wrocław.

Atrakcyjny wynajem wózków widłowych tylko w w Hoszlift!

Wynajem wózków widłowych to jedna z głównych gałęzi naszej działalności. Decydując się na wynajem wózka widłowego z naszej floty otrzymują Państwo zaawansowany technologicznie sprzęt np. renomowanej marki Toyota. Nasze wózki widłowe to gwarancja zadowolenia z wynajmu i efektywna realizacja prac z ich użyciem. Wynajem wózków widłowych w Hoszlift to minimum formalności i elastyczne ceny. Służymy swoją pomocą przy wyborze odpowiedniego wózka do Państwa potrzeb i oczekiwań. Nasza oferta stanowi świetną opcję dla przedsiębiorstw, które potrzebują sprzętu, jednak nie chcą inwestować środków pieniężnych w zakup własnego wózka widłowego. Wózki widłowe na wynajem to idealne rozwiązanie, gdy sprzęt jest potrzebny tylko przez pewien okres czasu. Nie da się ukryć, że wynajem wózków widłowych umożliwi Państwu też przetestowanie danego sprzętu i upewnienie się, czy sprawdzi się do pracy w danej firmie. Zapraszamy do kontaktu! Nasi specjaliści służą swoją pomocą przy doborze najlepszego wózka widłowego na wynajem dla Państwa.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY:

ul. Karmelkowa 29,

52-437 Wrocław

Tel: 501 551 748

e-mail: biuro@hoszlift.com

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości